SRR1005-100M
MFR.Part #
SRR1005-100M
JLCPCB Part #
C2042263
Package
SMD,10x12.7mm
Description
10uH 2A 3A 65mΩ ±20% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS