SRR1003-3R9M
MFR.Part #
SRR1003-3R9M
JLCPCB Part #
C2050442
Package
SMD,10.3x12.7mm
Description
2.1A 3.9uH 5.2A 70mΩ ±20% SMD,10.3x12.7mm Power Inductors ROHS