SRR1003-120M
MFR.Part #
SRR1003-120M
JLCPCB Part #
C2050484
Package
SMD,10.3x12.7mm
Description
1.1A 12uH 185mΩ 3A ±20% SMD,10.3x12.7mm Power Inductors ROHS