SRR0908-822YL
MFR.Part #
SRR0908-822YL
JLCPCB Part #
C5760222
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
100mA 140mA 24Ω 8.2mH ±15% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS