SRR0908-221YL
MFR.Part #
SRR0908-221YL
JLCPCB Part #
C2051501
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
220uH 600mΩ 650mA 950mA ±15% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS