SRR0906-822YL
MFR.Part #
SRR0906-822YL
JLCPCB Part #
C2051554
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
31Ω 8.2mH 80mA 90mA ±15% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS