SRR0906-122YL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR0906-122YL
JLCPCB Part #
C1334532
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
1.2mH 200mA 240mA 4.4Ω ±15% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS