SRR0805-330Y
MFR.Part #
SRR0805-330Y
JLCPCB Part #
C1333990
Package
SMD,8x10.5mm
Description
1.2A 240mΩ 33uH 920mA ±15% SMD,8x10.5mm Power Inductors ROHS