SRR0804-121K
MFR.Part #
SRR0804-121K
JLCPCB Part #
C7369681
Package
SMD,10.5x8mm
Description
120uH 1Ω 350mA 550mA ±10% SMD,10.5x8mm Power Inductors ROHS