SRR0745A-471M
MFR.Part #
SRR0745A-471M
JLCPCB Part #
C17527566
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.2Ω 290mA 340mA 470uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS