SRR0745A-331M
MFR.Part #
SRR0745A-331M
JLCPCB Part #
C17589484
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.5Ω 330uH 340mA 400mA AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS