SRR0745A-220M
MFR.Part #
SRR0745A-220M
JLCPCB Part #
C2046992
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.65A 1.75A 22uH 96mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS