SRR0745A-120M
MFR.Part #
SRR0745A-120M
JLCPCB Part #
C2041673
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
12uH 2.3A 2A 62mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS