SRR0745A-100M
MFR.Part #
SRR0745A-100M
JLCPCB Part #
C2046539
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
10uH 2.1A 2.5A 52mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS