SRR0735A-680M
MFR.Part #
SRR0735A-680M
JLCPCB Part #
C3222754
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
400mΩ 68uH 720mA 740mA AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS