SRR0735A-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR0735A-100M
JLCPCB Part #
C1335321
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.85A 10uH 72mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS