SRR0603-680KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR0603-680KL
JLCPCB Part #
C2046662
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
400mA 530mA 68uH 900mΩ ±10% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS