SRR0603-102KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR0603-102KL
JLCPCB Part #
C3221477
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
100mA 130mA 14Ω 1mH ±10% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS