SRP8540A-5R6M
MFR.Part #
SRP8540A-5R6M
JLCPCB Part #
C17316609
Package
SMD,8.8x8.4mm
Description
17A 35mΩ 5.6uH 7.5A AEC-Q200 ±20% SMD,8.8x8.4mm Power Inductors ROHS