SRP7050WA-680M
MFR.Part #
SRP7050WA-680M
JLCPCB Part #
C19269753
Package
SMD,7.9x7.3mm
Description
2.7A 218mΩ 3A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x7.3mm Power Inductors ROHS