SRP7050WA-4R7M
MFR.Part #
SRP7050WA-4R7M
JLCPCB Part #
C19947706
Package
SMD,7.9x7.3mm
Description
10.5A 13.3A 17.8mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x7.3mm Power Inductors ROHS