SRP7050TA-100M
MFR.Part #
SRP7050TA-100M
JLCPCB Part #
C2041441
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10uH 4A 60mΩ 7.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS