SRP7030-6R8M
MFR.Part #
SRP7030-6R8M
JLCPCB Part #
C1329574
Package
SMD,7.8x7mm
Description
4.5A 6.8uH 60mΩ 6A ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS