SRP7030-4R7M
MFR.Part #
SRP7030-4R7M
JLCPCB Part #
C1337018
Package
SMD,7.8x7mm
Description
4.7uH 40mΩ 5.5A 6.5A ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS