SRP7030-100M
MFR.Part #
SRP7030-100M
JLCPCB Part #
C911386
Package
SMD,7x7.8mm
Description
10uH 3A 4.5A 85mΩ ±20% SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS