SRP7028C-R25M
MFR.Part #
SRP7028C-R25M
JLCPCB Part #
C2046725
Package
SMD,6.6x7.1mm
Description
2.5mΩ 23A 250nH 39A ±20% SMD,6.6x7.1mm Power Inductors ROHS