SRP7028C-1R0M
MFR.Part #
SRP7028C-1R0M
JLCPCB Part #
C2046700
Package
SMD,6.6x7.1mm
Description
11A 1uH 22A 8.3mΩ ±20% SMD,6.6x7.1mm Power Inductors ROHS