SRP7028AA-2R2M
MFR.Part #
SRP7028AA-2R2M
JLCPCB Part #
C3221994
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
10A 15mΩ 2.2uH 8A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS