SRP7028A-2R2M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP7028A-2R2M
JLCPCB Part #
C1329579
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
14A 18mΩ 2.2uH 8A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS