SRP7028A-1R0M
MFR.Part #
SRP7028A-1R0M
JLCPCB Part #
C3223644
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10mΩ 11A 1uH 22A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS