SRP7028A-150M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP7028A-150M
JLCPCB Part #
C1847948
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
107mΩ 15uH 3A 4A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS