SRP6540-270M
MFR.Part #
SRP6540-270M
JLCPCB Part #
C2042418
Package
SMD,7.2x6.5mm
Description
27uH 290mΩ 2A 2A ±20% SMD,7.2x6.5mm Power Inductors ROHS