SRP6060FA-6R8M
MFR.Part #
SRP6060FA-6R8M
JLCPCB Part #
C2047089
Package
SMD,6.4x6.6mm
Description
18.9mΩ 6.8uH 7A 9.2A AEC-Q200 ±20% SMD,6.4x6.6mm Power Inductors ROHS