SRP6050CA-2R2M
MFR.Part #
SRP6050CA-2R2M
JLCPCB Part #
C2043310
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10A 16A 2.2uH 7.7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS