SRP6030WA-8R2M
MFR.Part #
SRP6030WA-8R2M
JLCPCB Part #
C19947695
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
4.8A 49mΩ 5.6A 8.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS