SRP6030WA-1R5M
MFR.Part #
SRP6030WA-1R5M
JLCPCB Part #
C19723589
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.5uH 10.6mΩ 11.5A 13A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS