SRP6030VA-5R6M
MFR.Part #
SRP6030VA-5R6M
JLCPCB Part #
C1857864
Package
SMD,6.6x7.1mm
Description
36mΩ 5.6uH 6.5A 7.2A AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x7.1mm Power Inductors ROHS