SRP6030VA-150M
MFR.Part #
SRP6030VA-150M
JLCPCB Part #
C5760188
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
114mΩ 15uH 3.2A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS