SRP6030CA-3R3M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP6030CA-3R3M
JLCPCB Part #
C1331222
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
12.2A 18.8mΩ 3.3uH 6A AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS