SRP5050FA-8R2M
MFR.Part #
SRP5050FA-8R2M
JLCPCB Part #
C2047102
Package
SMD,5.3x5.5mm
Description
29.5mΩ 4.6A 7.2A 8.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5.5mm Power Inductors ROHS