SRP5050FA-5R6M
MFR.Part #
SRP5050FA-5R6M
JLCPCB Part #
C2047134
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
22mΩ 5.3A 5.6uH 8.6A AEC-Q200 ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS