SRP5030WA-3R3M
MFR.Part #
SRP5030WA-3R3M
JLCPCB Part #
C19947682
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
3.3uH 31mΩ 5.4A 6A AEC-Q200 ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS