SRP5030TA-2R2M
MFR.Part #
SRP5030TA-2R2M
JLCPCB Part #
C2041998
Package
SMD,5.2x5.7mm
Description
2.2uH 25mΩ 5.5A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.7mm Power Inductors ROHS