SRP5030T-2R2M
MFR.Part #
SRP5030T-2R2M
JLCPCB Part #
C1329375
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
2.2uH 5.5A 5.5mΩ 9A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS