SRP5030C-1R5M
MFR.Part #
SRP5030C-1R5M
JLCPCB Part #
C1012656
Package
SMD,5.2x5.7mm
Description
1.5uH 10.5A 16mΩ 8A ±20% SMD,5.2x5.7mm Power Inductors ROHS