SRP5020TA-8R2M
MFR.Part #
SRP5020TA-8R2M
JLCPCB Part #
C3221391
Package
2220
Description
171mΩ 2.3A 3.5A 8.2uH AEC-Q200 ±20% 2220 Power Inductors ROHS