SRP5020TA-6R8M
MFR.Part #
SRP5020TA-6R8M
JLCPCB Part #
C2043363
Package
SMD,5.2x5.7mm
Description
130mΩ 2.4A 3.8A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.7mm Power Inductors ROHS