SRP5020TA-100M
MFR.Part #
SRP5020TA-100M
JLCPCB Part #
C2046839
Package
SMD,5.2x5.7mm
Description
10uH 180mΩ 2.3A 3.4A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.7mm Power Inductors ROHS