SRP4020FA-1R2M
MFR.Part #
SRP4020FA-1R2M
JLCPCB Part #
C5760184
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1.2uH 13.4mΩ 5A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS