SRP3020TA-1R0M
MFR.Part #
SRP3020TA-1R0M
JLCPCB Part #
C2046926
Package
SMD,3.2x3.5mm
Description
1uH 32mΩ 4A 5A AEC-Q200 ±20% SMD,3.2x3.5mm Power Inductors ROHS